Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | Perinteinen |
| Ominaisuus | Kestävä |
Muut attribuutit
| Alkuperäpaikka | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Pannut |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Wok-tyyppinen | Teflon |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Halkaisija | 24 cm |
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Tuotemerkki | leerpan |
| Tuotteen nimi | Paista pannulla |
| Tyyli | Moderni |
| Sovellus | Keittiö |
| Koko | 44*24*4cm |
| Materiaali | Alumiini |
| Kahva | Baketlite-kahva |
| Sisäinen pinnoite | Tarttumaton pinnoite |
| Ulkomaalaus | Korkean lämmönkestävyyden maalaus |
| Pohja | Induktiopohja |
Pakkaus ja toimitus
| Portti | Ningbo TAI Shanghai |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 30x30x30 cm |
| Yhden bruttopaino: | 3.000 kg |
Tarjontakyky
| Tarjontakyky | 100 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |
| Tuote | Arvo |
| Tyyppi | Pannut |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Wok-tyyppinen | Teflon |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Halkaisija | 24 cm |
| Suunnittelutyyli | Perinteinen |
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Ominaisuus | Kestävä |
| Alkuperäpaikka | Zhejiang, Kiina |
| Tuotemerkki |
|
| Mallinumero |
|
| Tuotteen nimi | Paista pannulla |
| Tyyli | Moderni |
| Sovellus | Keittiö |
| Koko | 44*24*4cm |
| Materiaali | Alumiini |
| Kahva | Baketlite-kahva |
| Sisäinen pinnoite | Tarttumaton pinnoite |
| Ulkomaalaus | Korkean lämmönkestävyyden maalaus |
| Pohja | Induktiopohja |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Tavallinen 9x13 tuuman uunivuoka kestää noin 3 litraa tai 12 kupillista nestettä kun se on täynnä ääriään myöten. Käytännössä leivonn...
Näytä lisääPikavastaus: Kuinka paistinpannun koko mitataan Paista pannulla koko mitataan kattilan yläaukon poikki...
Näytä lisääKuinka kauan keittää spagettinuudeleita: suora vastaus Tavalliset kuivatut spagettinuudelit 8-12 minuuttia kypsennä kieh...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka maustaa hiiliteräspannu Valmistettu sisään hiiliteräspannun maustamiseksi peset pois sen mukana toimitetun me...
Näytä lisää