Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | Modernii |
Muut attribuutit
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Materiaali | Keraaminen |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Potin kansi | Ruukun kannen kanssa |
| Kapasiteetti | 1-2L |
| Tuotteen nimi | Paista pannulla |
| Käyttö | Ruoan keittäminen |
| Tyyli | Modern |
| Sovellus | Kichen |
| Väri | Keltainen, punainen, sininen, harmaa |
| Koko | 20/24/28 cm |
Pakkaus ja toimitus
| Portti | Ningbo TAI Shanghai |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 30x30x30 cm |
| Yhden bruttopaino: | 3.000 kg |
Tarjontakyky
| Tarjontakyky | 10 000 kappaletta/kpl päivässä |
| Tuote | Arvo |
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Materiaali | Metalli |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Potin kansi | Ruukun kannen kanssa |
| Kapasiteetti | 1-2L |
| Suunnittelutyyli | Modernii |
| Mallinumero |
|
| Tuotteen nimi | Paista pannulla |
| Käyttö | Ruoan keittäminen |
| Tyyli | Modern |
| Sovellus | Kichen |
| Väri | Keltainen, punainen, sininen, harmaa |
| Koko | 20/24/28cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Kuinka kauan keittää spagettia: suora vastaus Useimmat kuivatut spagetti kestää 8-12 minuuttia kypsennä kiehuvassa suola...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka puhdistaa keraamiset astiat pilaamatta niitä Keraamiset astiat tulee puhdistaa lämpimällä vedellä, muutamalla...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat for the Money: Parhaat valintamme Jos haluat suoran vastauksen: T...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat Tuotemerkit juuri nyt Jos haluat suoran vastauksen: All-Clad, Zwi...
Näytä lisää