Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | KLASSINEN |
Muut attribuutit
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Materiaali | Keraaminen |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| väri | 14 cm keittopannu, 16 cm keittopannu, 18 cm kattila |
| Tuoteluokka | Keittoastia |
| malli | Tarttumaton keittopannu maitopannu |
| Tuotteen julkaisuaika | Syksy 2020 |
| Sopiva liesi | yleistä |
| Materiaali | rauta |
| ominaisuus | Tarttumaton ruukku |
| Onko se sähköinen | ei |
| Kaupan ominaisuudet | kotimaan kauppa |
| syvyys | 6,5 cm |
| iIem | Arvo |
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Materiaali | Keraaminen |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Suunnittelutyyli | KLASSINEN |
| väri | 14 cm keittopannu, 16 cm keittopannu, 18 cm kattila |
| Tuoteluokka | Keittoastia |
| malli | Tarttumaton keittopannu maitopannu |
| Tuotteen julkaisuaika | Syksy 2020 |
| Sopiva liesi | yleistä |
| Materiaali | rauta |
| ominaisuus | Tarttumaton ruukku |
| Onko se sähköinen | ei |
| Kaupan ominaisuudet | kotimaan kauppa |
| syvyys | 6,5 cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Tavallinen 9x13 tuuman uunivuoka kestää noin 3 litraa tai 12 kupillista nestettä kun se on täynnä ääriään myöten. Käytännössä leivonn...
Näytä lisääPikavastaus: Kuinka paistinpannun koko mitataan Paista pannulla koko mitataan kattilan yläaukon poikki...
Näytä lisääKuinka kauan keittää spagettinuudeleita: suora vastaus Tavalliset kuivatut spagettinuudelit 8-12 minuuttia kypsennä kieh...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka maustaa hiiliteräspannu Valmistettu sisään hiiliteräspannun maustamiseksi peset pois sen mukana toimitetun me...
Näytä lisää