Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | KLASSINEN |
Muut attribuutit
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Materiaali | Keraaminen |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Tuoteluokka | Paistinpannu |
| malli | 32 cm |
| Onko patenttia? | ei mitään |
| Soveltuva liesi | yleistä |
| Kaupan ominaisuus | Kotimainen |
| syvyys | 9.5 |
| Käsittelyn mukauttaminen | kyllä |
| Ruukun pohjan materiaali | Kaksipohjainen |
| tekniset tiedot | 32 cm |
| pakkaus | Värilaatikko |
| Tuote | Arvo |
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Materiaali | Keraaminen |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Suunnittelutyyli | KLASSINEN |
| Tuoteluokka | Paistinpannu |
| malli | 32 cm |
| Onko patenttia? | ei mitään |
| Soveltuva liesi | yleistä |
| Kaupan ominaisuus | Kotimainen |
| syvyys | 9.5 |
| Käsittelyn mukauttaminen | kyllä |
| Ruukun pohjan materiaali | Kaksipohjainen |
| tekniset tiedot | 32 cm |
| pakkaus | Värilaatikko |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Kuinka kauan keittää spagettia: suora vastaus Useimmat kuivatut spagetti kestää 8-12 minuuttia kypsennä kiehuvassa suola...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka puhdistaa keraamiset astiat pilaamatta niitä Keraamiset astiat tulee puhdistaa lämpimällä vedellä, muutamalla...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat for the Money: Parhaat valintamme Jos haluat suoran vastauksen: T...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat Tuotemerkit juuri nyt Jos haluat suoran vastauksen: All-Clad, Zwi...
Näytä lisää