Muut attribuutit
| Pannujen tyyppi | Parilat ja grillipannut |
| Materiaali | Keraaminen |
| Metallityyppi | Painevalettu alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Kapasiteetti | <1L |
| Tuotteen nimi | grilli paistinpannu |
| nuppi | bakeliitti nuppi |
| pohja | induktio kohokuvioidulla logolla |
| Sisäpuolen pinnoite | Laadukas PTFE, PFOA ILMAINEN |
| Ulkopuoli | PTFE lämmönkestävä pinnoite |
| Paksuus | 1,8-4,5 mm |
| Tehdastodistus | TUV, BV, LFGB, ISO, BSCI |
| MOQ | 800 kpl |
| Logo | Räätälöity logo hyväksyttävä |
Pakkaus ja toimitus
| Pakkaustiedot | värillinen laatikko |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 55x55x55 cm |
| Yhden bruttopaino: | 5.000 kg |
Tarjontakyky
| Tarjontakyky | 150 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |
| Tuote | Arvo |
| Pannujen tyyppi | Parilat ja grillipannut |
| Materiaali | Metalli |
| Metallityyppi | Painevalettu alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Kapasiteetti | <1L |
| Mallinumero | 111 |
| Tuotteen nimi | grilli paistinpannu |
| nuppi | bakeliitti nuppi |
| pohja | induktio kohokuvioidulla logolla |
| Sisäpuolen pinnoite | Laadukas PTFE, PFOA ILMAINEN |
| Ulkopuoli | PTFE lämmönkestävä pinnoite |
| Paksuus | 1,8-4,5 mm |
| Tehdastodistus | TUV, BV, LFGB, ISO, BSCI |
| MOQ | 800 kpl |
| Logo | Räätälöity logo hyväksyttävä |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Tavallinen 9x13 tuuman uunivuoka kestää noin 3 litraa tai 12 kupillista nestettä kun se on täynnä ääriään myöten. Käytännössä leivonn...
Näytä lisääPikavastaus: Kuinka paistinpannun koko mitataan Paista pannulla koko mitataan kattilan yläaukon poikki...
Näytä lisääKuinka kauan keittää spagettinuudeleita: suora vastaus Tavalliset kuivatut spagettinuudelit 8-12 minuuttia kypsennä kieh...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka maustaa hiiliteräspannu Valmistettu sisään hiiliteräspannun maustamiseksi peset pois sen mukana toimitetun me...
Näytä lisää