Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | Amerikkalainen tyyli |
Muut attribuutit
| Pannujen tyyppi | Parilat ja grillipannut |
| Materiaali | Metalli |
| Metallityyppi | Alumiiniseos |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Ruukun kannen tyyppi | Lasinen kansi |
| Potin kansi | Ruukun kannen kanssa |
| Alkuperäpaikka | Zhejiang, Kiina |
| Tuotemerkki | LEERPAN |
| Sarja | Premium sarja |
| Kansi | Lasinen kansi silikonireunuksella |
| Kahva | Bakeliittikahva pehmeällä värillä |
| Pohja | reikäinen induktiopohja kaiverretulla logolla |
| Sisustus | Tarttumaton Whitford Blak -marmoripinnoite |
| Ulkopuoli | Värikäs mattapintainen silikonimaalaus |
Pakkaus ja toimitus
| Pakkaustiedot | Värikorttisetti ympäristönsuojelupussilla paperilaatikkoon |
| Portti | Ningbo |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 30x30x30 cm |
| Yhden bruttopaino: | 5.000 kg |
Tarjontakyky
| Tarjontakyky | 1000000 kpl/kpl kuukaudessa |
| Tuote | Tarttumaton grillipannu |
| Koko | 20/22/24/26/28 cm tai räätälöity |
| Materiaali | Alumiini |
| Logo | Mukautettu |
| Paksuus | Yläreuna 4.0 Runko 2.5 Pohja 3.0mm |
| Kahva | Bakelite soft touch revited, ruostumaton teräs puisella pehmeällä kosketuksella tai mukautettu |
| Pakkaus | Väri Sleeve tai mukautettu |
| OEM/ODM | Tervetuloa |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Kuinka kauan keittää spagettia: suora vastaus Useimmat kuivatut spagetti kestää 8-12 minuuttia kypsennä kiehuvassa suola...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka puhdistaa keraamiset astiat pilaamatta niitä Keraamiset astiat tulee puhdistaa lämpimällä vedellä, muutamalla...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat for the Money: Parhaat valintamme Jos haluat suoran vastauksen: T...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat Tuotemerkit juuri nyt Jos haluat suoran vastauksen: All-Clad, Zwi...
Näytä lisää