Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | Perinteinen |
| Ominaisuus | Kestävä |
Muut attribuutit
| Alkuperäpaikka | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Pannut |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Wok-tyyppinen | Teflon |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Halkaisija | 20-28 cm |
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Tuotemerkki | Leerpan |
| Tuotteen nimi | Paistinpannu |
| Käyttö | Ruoan keittäminen |
| Tyyli | Moderni |
| Kahva | Bakeliittikahva puisella tyylillä |
| Sovellus | Keittiö |
| Väri | Kuvana |
| Kansi | Ei mitään |
| Materiaali | Painevalettu alumiini |
| Koko | 20-28 cm |
Pakkaus ja toimitus
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 30x30x30 cm |
| Yhden bruttopaino: | 3.000 kg |
Tarjontakyky
| Tarjontakyky | 100 000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa |
| Tuote | Arvo |
| Tyyppi | Pannut |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Wok-tyyppinen | Teflon |
| Ruukun kannen tyyppi | Ilman ruukun kantta |
| Halkaisija | 20-28 cm |
| Suunnittelutyyli | Perinteinen |
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Metallityyppi | Alumiini |
| Ominaisuus | Kestävä |
| Alkuperäpaikka | Zhejiang, Kiina |
| Tuotemerkki |
|
| Mallinumero |
|
| Tuotteen nimi | Paistinpannu |
| Käyttö | Ruoan keittäminen |
| Tyyli | Moderni |
| Kahva | Bakeliittikahva puisella tyylillä |
| Sovellus | Keittiö |
| Väri | Kuvana |
| Kansi | Ei mitään |
| Materiaali | Painevalettu alumiini |
| Koko | 20-28cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Kuinka kauan keittää spagettia: suora vastaus Useimmat kuivatut spagetti kestää 8-12 minuuttia kypsennä kiehuvassa suola...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka puhdistaa keraamiset astiat pilaamatta niitä Keraamiset astiat tulee puhdistaa lämpimällä vedellä, muutamalla...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat for the Money: Parhaat valintamme Jos haluat suoran vastauksen: T...
Näytä lisääParas Tarttumattomat keittoastiat Tuotemerkit juuri nyt Jos haluat suoran vastauksen: All-Clad, Zwi...
Näytä lisää