| Suunnittelutyyli | KLASSINEN |
| Materiaali | Metalli |
| Ominaisuus | Kestävä |
| Alkuperäpaikka | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Keittoastiasetit |
| Tuotemerkki | leerpan |
| Väri | Valkoinen |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |
| Tyyppi | Ruoanlaittovälineet |
| Kahva | Pehmeä kosketuskahva |
| Materiaalityyppi | Henkistä |
| Tyyli | Yksinkertainen |
| Koko | 16/18/20/22/24/26/28/30/32cm |
| Nimi | Keittiövälinesarja |
| Pohja | Pyöristää |
| Pinnoite | Tarttumaton pinnoite Keittopinta |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 7,5 x 18 x 5 cm |
| Yhden bruttopaino: | 2500 kg |
| Tuote | Arvo |
| Suunnittelutyyli | KLASSINEN |
| Tyyppi | Keittoastiasetit |
| Materiaali | Metalli |
| Ominaisuus | Kestävä |
| Alkuperäpaikka | Kiina |
| | Zhejiang |
| Väri | Valkoinen |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |
| Tyyppi | Ruoanlaittovälineet |
| Kahva | Pehmeä kosketuskahva |
| Materiaalityyppi | Henkistä |
| Tyyli | Yksinkertainen |
| Koko | 16/18/20/22/24/26/28/30/32cm |
| Nimi | Keittiövälinesarja |
| Pohja | Pyöristää |
| Pinnoite | Tarttumaton pinnoite Keittopinta |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Tavallinen 9x13 tuuman uunivuoka kestää noin 3 litraa tai 12 kupillista nestettä kun se on täynnä ääriään myöten. Käytännössä leivonn...
Näytä lisääPikavastaus: Kuinka paistinpannun koko mitataan Paista pannulla koko mitataan kattilan yläaukon poikki...
Näytä lisääKuinka kauan keittää spagettinuudeleita: suora vastaus Tavalliset kuivatut spagettinuudelit 8-12 minuuttia kypsennä kieh...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka maustaa hiiliteräspannu Valmistettu sisään hiiliteräspannun maustamiseksi peset pois sen mukana toimitetun me...
Näytä lisää