Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | Aasialainen zen |
| Materiaali | Keraaminen |
| Ominaisuus | Kestävä |
Muut attribuutit
| Alkuperäpaikka | Zhejiang, Kiina |
| Tyyppi | Keitto- ja kattilat |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Tuotemerkki | leerpan |
| Mallinumero | Luonto sarja |
| Sarja | Luonto sarja |
| Kansi | Valettu alumiini kansi |
| Kahva | S/S pitkä kahva |
| Pohja | Reikäinen induktiopohja, jossa kaiverrettu logo |
| Sisustus | Korkealaatuinen tarttumaton PTFE-pinnoite |
| Ulkopuoli | 2 myöhemmin silikonipolyesteri kiiltävä vaikutus |
| Sertifiointi | LFGB |
Pakkaus ja toimitus
| Pakkaustiedot | Värikorttisetti ympäristönsuojelupussilla paperilaatikkoon |
| Portti | Ningbo |
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 30x30x22 cm |
| Yhden bruttopaino: | 5.000 kg |
Tarjontakyky
| Tarjontakyky | 1000000 kpl/kpl kuukaudessa |
| Tuote | Tarttumaton paistinpannu |
| Koko | 20/22/24/26/28 cm tai räätälöity |
| Materiaali | Alumiini |
| Logo | Mukautettu |
| Paksuus | Yläreuna 4.0 Runko 2.5 Pohja 3.0mm |
| Kahva | Bakelite soft touch revited, ruostumaton teräs puisella pehmeällä kosketuksella tai mukautettu |
| Pakkaus | Väri Sleeve tai mukautettu |
| OEM/ODM | Tervetuloa |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Tavallinen 9x13 tuuman uunivuoka kestää noin 3 litraa tai 12 kupillista nestettä kun se on täynnä ääriään myöten. Käytännössä leivonn...
Näytä lisääPikavastaus: Kuinka paistinpannun koko mitataan Paista pannulla koko mitataan kattilan yläaukon poikki...
Näytä lisääKuinka kauan keittää spagettinuudeleita: suora vastaus Tavalliset kuivatut spagettinuudelit 8-12 minuuttia kypsennä kieh...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka maustaa hiiliteräspannu Valmistettu sisään hiiliteräspannun maustamiseksi peset pois sen mukana toimitetun me...
Näytä lisää