Toimialakohtaiset ominaisuudet
| Suunnittelutyyli | KLASSINEN |
Muut attribuutit
| Pannujen tyyppi | Paistinpannut ja paistinpannut |
| Materiaali | Metalli |
| Metallityyppi | Alumiiniseos |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Ruukun kannen tyyppi | lasikansi |
| Potin kansi | Ruukun kannen kanssa |
| Kapasiteetti | 3-4l |
| Käyttö | Kotihotelli Ravintola Ulkona ruoanlaitto |
| Kahva | kumikahva |
| Pakkaus | Räätälöity pakkaus |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |
| Muoto | Pyöreä muoto |
Pakkaus ja toimitus
| Myytävät yksiköt: | Yksittäinen esine |
| Yksittäisen paketin koko: | 38x32,5x16 cm |
| Yhden bruttopaino: | 2,390 kg |
| Tuote | Arvo |
| Pannujen tyyppi | Keittoastia |
| Materiaali | Alumiini |
| Soveltuva liesi | Yleinen käyttö kaasu- ja induktioliedelle |
| Potin kansi | Lasinen kansi |
| Koko | Halkaisija 28cm x K12 cm |
| Pohjan paksuus | 3,0 mm |
| Ruukun suun paksuus | 4,0 mm |
| ruukun korkeus | 12cm |
| sisäinen | sisäpuolella kaksi kerrosta mustaa tarttumatonta maalia |
| Ulompi | pinnoitettu mattamustalla korkean lämpötilan maalilla |
| Muoto | Pyöreä muoto |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. perustettiin vuonna 2022, joka on lähes viimeinen COVID-19-pandemian vuosi. Noudatamme alkuperäistä pyrkimystä "tehdä tarttumaton pannu".
Leer valmistaa asiakkaillemme kaikenlaisia pannuja sekä OEM:n että ODM:n kautta maailmanlaajuisesti. Tarjoamme asiakkaillemme myös alusta alkaen mahdollisuuden työskennellä insinööriemme kanssa keittoastioiden suunnittelussa, joka on todella räätälöity. Kaikki keittiö- ja keittiövälineemme suunnitellaan ja valmistetaan 150 000 neliöjalan tehtaassamme, joka sijaitsee Cixi Cityssä, Zhejiangin maakunnassa, Kiinassa.
Tavallinen 9x13 tuuman uunivuoka kestää noin 3 litraa tai 12 kupillista nestettä kun se on täynnä ääriään myöten. Käytännössä leivonn...
Näytä lisääPikavastaus: Kuinka paistinpannun koko mitataan Paista pannulla koko mitataan kattilan yläaukon poikki...
Näytä lisääKuinka kauan keittää spagettinuudeleita: suora vastaus Tavalliset kuivatut spagettinuudelit 8-12 minuuttia kypsennä kieh...
Näytä lisääLyhyt vastaus: Kuinka maustaa hiiliteräspannu Valmistettu sisään hiiliteräspannun maustamiseksi peset pois sen mukana toimitetun me...
Näytä lisää